Alates 1. jaanuarist 2014 pakume Ofil'i Daycor kaameraid, mis on mõeldud koroonalahenduste avastamiseks. Ofil Systems on maailma juhtiv ja pikima kogemusega koroonakaamerate tootja.

Koroona on silmale nähtamatu elektrilahendus, mis võib esineda kõigis elektriga (eriti kõrgepingega) seotud süsteemides ning põhjustab energiakadusid ning seadmete vananemist ja purunemist. Ofil'i kaamerad võimaldavad koroonat avastada ka päevavalges.

SOODUSMÜÜK!

Soodsalt müüa demo- ja laokaamerad:

Termokaamerad termograafiaks

Termokaamerad vaatluseks: Soodusmüük kestab kuni kaamerad on müüdud.

SALE!!!

Sale of demo and stock cameras:

Thermal cameras for thermography:

Thermal cameras for surveillance:

Sale lasts until cameras are sold.

 

 

 

Tere tulemast!

Alates 1994. aastast pakume termokaameraid (infrapunakaameraid) erinevateks diagnostika, turva-, otsingu ning militaarrakendusteks. Esindame Eestis FLIR Systems’i (www.flir.com) tooteid. FLIR Systems on maailma juhtiv termokaamerate ning termokuvamissüsteemide tootja, kes on teerajajana infrapunakaamerate turustamisel varustanud termokaameratega teadus-, tööstus-, korrakaitse- ja militaarorganisatsioone üle 50 aasta.

Pakume ka koroona avastamiseks mõeldud ultraviolettkaaameraid tootjalt Ofil Systems (www.ofilsystems.com) ning majade õhutiheduse mõõtmise süsteeme tootjalt Minneapolis BlowerDoor (www.blowerdoor.com).

 

FLIR
termokaamerad

OFIL koroona
UV-kaamerad

BlowerDoor alarõhu
tekitamise seadmed